facebook

Nowoczesność i doświadczenie

BaluSteel to firma, która jest rozpoznawalna jako producent balustrad nie tylko w Poznaniu, ale i na terenie całej Polski. Nowoczesne rozwiązania techniczne stosowane przy produkcji konstrukcji, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz bogate doświadczenie pozwalają nam na sprawne wykonywanie zleceń. Dbamy o każdy szczegół wykonania oraz jakość stosowanych przez nas materiałów

Nasze konstrukcje, oprócz bezpieczeństwa i funkcjonalności, cechują się oryginalnym i niepowtarzalnym designem. Projekty dostosowujemy do wymagań i gustu Klienta oraz do jego finansowych możliwości.

Elastyczność działania

Jako producent balustrad realizujemy projekty dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą: dojazd do klienta, bezpłatny pomiar, produkcję, montaż oraz fachowe doradztwo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia, a dzięki naszej elastyczności, dotrzymujemy terminowości zleceń.

Ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie – zawsze chętnie umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie w celu poznania się, pomiarów i pomocy w doborze odpowiedniej balustrady !
Po wizycie przygotowujemy projekt koncepcyjny do akceptacji oraz dokładną wycenę .

Jesteśmy producentem balustrad w Poznaniu, który ciągle się rozwija, dlatego nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Oprócz produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej (np.: z elementami drewna lub wypełnieniem szklanym) oferujemy usługi specjalistyczne oraz obróbkę metalu (takie jak polerowanie czy szlifowanie).

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z nami

BaluSteel Poznań

+48 783 414 801