facebook

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady schodowe nie do zdarcia


Balustrady spełniają funkcję użytkową. Ich konstrukcja powinna być solidna i trwała, tak by mogły nam służyć przez wiele lat. Balustrady schodowe ze stali nierdzewnej są doskonałym wyborem, ponieważ są niezawodne, funkcjonalne i bezpieczne. Stal cechuje wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. Konstrukcje wykonane przez BaluSteel Poznań cechują się wysoką precyzją wykonania, przy produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

Schody w Twoim stylu


Nasze produkty często stanowią oryginalny element dekoracyjny. Balustrady mogą wyznaczać inne kierunki w wystroju wnętrza oraz wprowadzać nowe możliwości przy projektowaniu pomieszczeń. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać balustrady schodowe o nowoczesnym wzornictwie, nie zapominając przy tym o klasycznym stylu. Zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, które będzie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. W naszym działaniu jesteśmy elastyczni, zawsze też służymy fachową pomocą.

Produkujemy i montujemy konstrukcje w domach, mieszkaniach oraz budynkach użyteczności publicznej. Oczekiwania Klienta dostosowujemy do jego finansowych możliwości.

Zawsze chętnie przyjedziemy na bezpłatny pomiar, doradztwo oraz wycenę balustrady !